Toegang tot jouw Zielsmissie
Deze Ingspire spreuk © ‘Je zielsmissie is een ontmoeting met wat jou bevrijdt’ is een citaat van de Nederlandse schrijfster Inge Geertzen gepubliceerd in Paraview Magazine (editie maart 2025)
Inge vertelt: ,, Onze zielsmissie hoeft niet altijd een taak of doel te zijn die we moeten volbrengen. Het kan een diepere ontmoeting zijn met datgene wat je innerlijk bevrijdt. Het verwijst naar het proces van zelfontdekking, waarin je niet langer vasthoudt aan verwachtingen of druk, maar eerder toestaat om te zijn wie je in wezen al bent. In alles wat je doet breng jij jezelf mee. Dus bij je zielsmissie hoeft het niet te gaan over wat je doet, maar eerder hoe je iets vanuit jezelf doet. ”
Wanneer ervaar jij betekenis en vervulling zonder dat je jezelf hoeft te forceren?
Vervolg je reis voor meer bevrijding:
Bestel en ontvang de gids ‘Sleutels tot Acceptatie’direct in je mailbox voor een lichter leven!
Gerelateerde artikelen en bevrijdende levenslessen:
Tijd voor meer zingeving
Steun Ingspire bij het verspreiden van Lichtpuntjes
Als je geraakt wordt door onze teksten en spreuken, overweeg dan een éénmalige gift aan het Zingevingsplatform Ingspire. Met jouw donatie kunnen we meer krachtquotes delen, extra nieuwsbrieven versturen & ideeën ondersteunen. Laten we samen impact maken en iets zinvols tot stand brengen!